Kocamdan sonra sevgilime anal verdim

Meraba sayın porno hikayeleri okurları sizlere kısa bir seks anımı veya sizin dilinizde seks hikayemi anlatmak istiyorum. Adım Funda 39 yaşında dul bir bayanım, kocamla 4 sene önce ayrıldık. Anlaşamadığımızdan ilişkinin devam etmeyeği kararına vardık ve ilişkiyi bitirdik. Evliliğim 9 sene sürmüştü 8 senesi full kavga dövüşle geçti.
Uyumlu bir çift değildik açıkçası. Ayrılmak bizim için en doğrusu oldu zaten kocamla akşamları veya hiç bir zaman diliminde cinsel ilişkimiz olmadığından bu durum beni bir hayli mutsuz etmiş ve sıkıntıya sokmuştu zaten. Ayrıldıktan sonra hemen eski konuştuğum erkek arkadaşımla görüşmelere başlayıp onun evinde benim evimde geçen koca 9 yıllık seks aşkının acısını çıkarıyordum. Kendimden geçiyordum her sekste doymak nedir bilmiyordum amansız bir seks hastalığına yakalanmıştım adeta. Her neyse son görüşmemizde çarşıda erkek arkadaşımla gezerken eski kocama rastladık. Bizi görünce geldi ve erkek arkadaşımı tedit etmeye başladı. Oda artık karın falan değil neyin davasını görüyorsun bana kaybol dedi. Orta millet ayırdıda çıkıp erkek arkadaşımın evine gittik.
Moreli biraz bozulmuştu. Bende kalkıp kendisine sence ben o pislik için senden vazfeçermiyim dedim ve elinden tutup hadi gel seni biraz neşelendireyim diyip odasına götürdüm karşısında soyunarak biraz yatırıp masaj yaptıktan sonra pantolonunu çıkarıp elimle sikini güzelce avuçladım. Çok rahatlamıştı elim sikine değdiği an. Sanki uzun zamandır bunu yapmamı bekliyordu. Bir güzel saksosunu çektikten sonra üstüne oturdum ve elimle sikini tutup amıma biraz sürttükten sonra kalkmış olan direk gibi sikini yavaşça içime aldım köküne kadar aldığım an ondan o kadar zevk alıyordum ki. Beni çok fazla derecede rahatlatıyordu. Onunla saatlerce seks yapmaya sikişmeye doyamıyorum.
Bunu açık söylemek istiyorum. Çünkü ben zaten seks aşığı birisiyim. Üstünde bir süre içime aldıktan sonra bana kalk yan yat dedi. Yan yatırdı bacağımın tekini eliyle kaldırıp arkamdan köküne kadar sikini iteleyince ben dondum kaldım çok felaket bir şeydi. Çıkardığım sesler erkek arkadaşımı dahada azgınlaştırıyordu. Rahat orada kendimi 1 saatten fazla siktirerek içime 2-3 posta boşalttırdım. Kalkıp ondan sonra duşa girdim ben duş alırken birden kapı açıldı ve içeri geldi. Seni özledim diyerek arkama geçti. Siki kalçama değdikçe daha da çok azıyordum ateşleniyordum.
Kulağıma eğildi ve anal yapayım mı dedi. Bende tabiki hayır dedim. Nolur beni sevmiyorr musun beni kırıcakmısın yani?. dedi. Ona karşı koyamıyordum. Peki ama tek bir seferlik dedim. Şampuanı eline alıp elini kayganlaştırdıktan sonra orta parmağını anal deliğime sokrak zorla genişlettikten sonra kalın yarrağını içime sokmaya çalışırken canım çıktı çok acı çekiyordum. Ama anal daha zevkliymiş oradada bunu anladım . Erkek arkadaşıma tek bir seferlik demiştim ama, Ondan sonra geçirdiğimiz her ilişkide önce analdan içime alıyordum. Seks hayatımda kocamdan sonra bir çok şey değiştiğini burada sizlere anlatmak istedim anlamışsınızdır . Umarım. Beni dinleyen okuyan herkese seksli dakikalar.

Bir cevap yazın